NEDEN BİGG İTÜ ÇEKİRDEK?

İTÜ Çekirdek ile BİGG’e başvuran girişimciler kazançlı çıkıyor; kendilerine sunulan pek çok fırsattan faydalanma hakkı kazanıyor.

*BİGG İTÜ Çekirdek programı TÜBİTAK tarafından 1601 programı kapsamında desteklenmektedir.

TÜBİTAK’ın ilgili web sitesi için tıklayınız…

Big Bang Ödülü

BİGG iş planını hazırlayıp, projesini İTÜ Çekirdek’te geliştiren girişimciler, İTÜ Çekirdek Big Bang etkinliğinin sahnesinde projesini sunma ve toplamda 54 Milyon 154 Bin TL değerinde ödül ve yatırıma aday olma hakkı elde eder.

mentor

Network ve Mentorluk

Girişimciler İTÜ, İTÜ ARI Teknokent ve İTÜNOVA TTO’nun sahip olduğu geniş iş ve yatırımcı ağına ulaşır ve kendi alanlarında kanaat önderi olan deneyimli kişilerden birebir mentorluk alarak yollarına emin adımlarla devam eder.

03

Teknokent'te Ofis ve Lab

BİGG serüvenleri süresince İTÜ Çekirdek ofis ve laboratuvar imkanlarından yararlanan girişimciler, şirketleşme süreçlerinde de İTÜ ARI Teknokent ofislerinden ve laboratuvarlarından yararlanma hakkı elde eder.

07

BİGG Eğitimleri

BİGG programına dahil olan girişimciler, İTÜ Çekirdek kapsamında düzenlenen seminerlere katılarak BİGG programına özel hazırlanan İş Planı & İş Modeli eğitimleri ile çıktıkları yolda tam donanımlı hale gelirler.

BİGG'E GİDEN YOL İTÜ ÇEKİRDEK'TEN GEÇER

BİGG İTÜ Çekirdek’e başvuran girişimciler, kabul edildikleri andan itibaren İTÜ Çekirdek tarafından düzenlenen tüm girişimcilik seminerlerine katılma hakkı kazanırlar. BİGG programı boyunca İTÜ Çekirdek mentorları ile buluşarak projelerini uzman desteği ile geliştirirler.

TÜBİTAK BİGG 2. Aşamaya kabul edilmek için tamamlanması gereken başvuru formunu hazırlamak amacıyla İş Planı Hazırlama Eğitimi alırlar. Eğitimin ardından tamamlayıcı nitelikte mentorluklar düzenli ofis saatleri kapsamında İTÜ Çekirdek’te sunulur.

SAYILARLA BİGG|İTÜ ÇEKİRDEK

UYGULAYICI KURULUŞLAR

Itu-Cekirdek-Logo

İTÜ Çekirdek

Kapsul-Logo

Kapsül

Lonca-Logo

Lonca

HABERLER

BİZE ULAŞIN


    Close